fbpx

Stary implant bez korony

Dokończenie leczenia implantologicznego

Pacjencie! Rozpocząłeś leczenie implantologiczne, ale nie jesteś zadowolony z gabinetu, w którym odbyłeś zabieg? Nie ma sprawy! Dokończymy proces za nich! 

Masz implant, ale brakuje korony. Pomożemy.

Zdarzają się sytuacje, że Pacjent nie jest w stanie dokończyć leczenia implantologicznego. Przyczyną zakończenia leczenia może być przeprowadzka, zamknięcie gabinetu, wyjazd lekarza, utrata zaufania do przychodni czy lekarza, brak środków finansowych w danej chwili itp.

W powyższej sytuacji jesteśmy w stanie pomóc. Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie implantologii pozwala nam poradzić sobie w najtrudniejszych i przeróżnych sytuacjach.

Demed Stomatologia - implant korona

Producenci implantów dentystycznych, podobnie jak producenci z innych dziedzin np. branża samochodowa, stosują sunikalne rozwiązania. Dlatego klucze, śrubokręty, komponenty i podzespoły z jednego systemu implantologicznego nie pasują do drugiego systemu.

W związku z powyższym w celu dokończenia leczenia implantologicznego będzie niezbędne podanie marki i modelu implantu oraz rozmiaru – wystarczy średnica. Najlepiej dane o implancie przesłać na maila:

implanty@centrumdemed.pl

Dokonamy wówczas wyceny potrzebnych komponentów i skontaktujemy się w celu omówienia kosztów wykonania korony oraz ustalenia terminu wizyty. Koszt korony na implancie z innego gabinetu będzie wyższy od naszych standardowych / promocyjnych cen, ponieważ musimy zamówić dodatkowe materiały i narzędzia, których nie stosujemy na codzień.

W celu dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu po numerem:

22 494 31 33

Jeżeli pacjent posiada implant marki, z którą współpracujemy, wtedy koronę wykonamy w standardowej cenie.

Co w przypadku gdy Pacjent nie wie jaki miał wczepiony implanty?

W przypadku braku informacji o posiadanym implancie sytaucja bardzo komplikuje się. Wtedy możemy spróbować odgadnąć markę implantu na podstawie zdjęcia rentgenowskiego. Jednak szansa na rozpoznanie producenta implantu na podstwie RTG jest bardzo mała. Druga metoda to odsłonięcie implantu i próba dopasowania do implantu komponentów, które na przestrzeni wielu lat pracy zebraliśmy w swoim arsenale. Zapraszamy wtedy Pacjenta na wizytę, na której odsłaniamy implant i chirug przymierza odpowiednie komponenty. Wizyta z przymiarkami może trwać 1-3 godz. i nie mamy pewności, że zakończy się powodzeniem. Dlatego gorąco zachęcamy do tego aby Pacjent podał nam informacje o swoim implancie.

 

Zadzwoń Demed