fbpx

Lek. stom. spec. chirurgii stomatologicznej Radosław Zaniewicz wszczepił w Demedzie 4500 implantów! Tysiące Pacjentów odzyskało zdrowy i pełny uśmiech dzięki wiedzy oraz doświadczeniu naszego implantologia. Chirurg, pomimo długiej listy Pacjentów, do każdego podchodzi indywidualnie, oferując różne warianty leczenia. 

Radosław Zaniewicz wszczepił 4500 implantów Pacjentom w naszych placówkach na Ursynowie, Wołominie i Łomży, a do niedawna również w Płocku. Pracuje na 2 systemach implantów: Bego oraz Straumann. Pojedyncze implantacje, mosty kilkupunktowe również obejmujące cały łuk oraz protezy na implantach, towarzyszą naszemu specjaliście każdego dnia. Implantolog zaczyna od konsultacji, podczas której przeprowadza wywiad z Pacjentem, ogląda szczegółowo zdjęcie RTG oraz opracowuje plan leczenia. Następnie przeprowadza zabieg wszczepienia implantów, po odpowiednim upływie czasu przeznaczonym na integrację implantu z kością, dopasowuje uzupełnienie protetyczne. 

Jeśli wciąż zwlekasz z implantacją – nie czekaj i umów się już teraz na konsultację! Przeprowadzimy Cię starannie przez wszystkie etapy leczenia i przywrócimy piękny oraz pełny uśmiech. Zadzwoń.

Zadzwoń Demed