fbpx
dzień kobiet promocja ochota

Międzynarodowy Dzień Kobiet 

Dzień Kobiet w 2022 r. już coraz bliżej. To idealna okazja, aby zadbać o Naszą jamę ustną. Tylko u nas ten dzień nie musi kojarzyć się ze wzmożonymi wydatkami. Promocja na 8 marca może być okazją do zaoszczędzenia pieniędzy.

– 70 % rabatu na profilaktykę w Centrum Stomatologicznym Demed

Oferta promocyjna obejmuje PRZEGLĄD + CZYSZCZENIE  wykonane w naszej placówce w Warszawie na Ochocie.

 

Przegląd stomatologiczny powinien odbywać się przynajmniej raz w roku. Wówczas dentysta w gabinecie stomatologicznym ma pełną kontrolę nad zmianami zachodzącymi w uzębieniu.

W skład czyszczenia wchodzi usuwanie kamienia nazębnego, fluoryzacja oraz polerowanie.

  • Skaling to zabieg polegający na usunięciu z powierzchni zębów złogów kamienia nazębnego. Połączenie śliny, resztek jedzenia oraz płynów powoduje powstawanie płytki nazębnej. Jeśli nie zostanie ona usunięta, może dojść do jej mineralizacji, co utrwala przebarwienia i przekształca ją w kamień nazębny.
  • Zabieg fluoryzacji polega na nałożeniu na oczyszczone zęby preparatu z zawartością fluoru. Najczęściej są to preparaty w postaci pianki, żelu lub lakieru.
  • Polerowanie to idealne zakończenie zabiegów pielęgnacyjnych związanych z usuwaniem kamienia nazębnego. Polega na oczyszczaniu zębów z nalotów, osadów i przebarwień, których nie możemy usunąć podczas klasycznego szczotkowania.

Napisz do nas poprzez ikonkę Chat a wspólnie uzgodnimy termin wizyty.

Oferta obowiązuję od 03.03.2022r do 08.03.2022r

Zadzwoń Demed