fbpx
Uśmiech

Aktualne promocje na implanty i korony oraz pozostałe koszty:

  Powyższe promocje obejmują wszczepienie implanta zębowego, kontrole implantologiczne, założenie śruby gojącej, wyciski, oraz zacementowanie porcelanowej korony, czyli wszystkie procedury aby przeprowadzić zabieg i wyjść z zębem z gabinetu stomatologicznego.

  Najczęstsze pytania zadawane przez Pacjentów dotyczące promocji:

  1. Dlaczego cena jest tak atrakcyjna? – Kupujemy setki implantów w dużych pakietach więc otrzymujemy ogromne rabaty. Dzięki powyższemu możemy organizować promocje. Dlatego wykonujemy zabiegi w atrakcyjnej cenie.

  2. Czym się różni  korona cyrkonowa od korony na podbudowie metalowej? – Korona porcelanowa na podbudowie metalowej wykonana jest najczęściej na stopie chromowo-niklowym. Jej zasadniczą wadą jest zatem możliwość wystąpienia reakcji alergicznej u Pacjentów uczulonych na nikiel. Natomiast korona pełnoceramiczna czyli na podbudowie cyrkonowej jest rozwiązaniem zdecydowanie bardziej estetycznym (nie daje efektu zaciemnienia), ponieważ cyrkon ma barwę zbliżoną do barwy zębów, a ponadto nie ma właściwości alergizujących.

  3. Co należy dostarczyć na wizytę konsultacyjną? – Każdy Pacjent zgłaszający się na konsultację implantologiczną powinien posiadać aktualne zdjęcie pantomograficzne (panoramiczne) czyli zdjęcie RTG całej szczęki lub tomografie stomatologiczną czyli najbardziej precyzyjne badanie radiologiczne w ujęciu 3D, obejmujące wszystkie struktury twarzoczaszki.  W razie potrzeby w naszych Gabinetach Pacjent może otrzymać skierowanie na owe zdjęcia.

  Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym ekspertem pod numerem

  Zadzwoń Demed